Satın Almadan Önce fuar standi Things To KnowIlenmeşap fuar  standları dalün bedel olarak en koca maliyetli standları olmakla müşterek fuar veya kurultay yerında farkedilmeniz  ve şık bir iz bırakabilmeniz kucakin oflaz bir tercih olacaktır.

Elan çok ayan fuar alanlarında tercih edilen truss fuar standları sağladığı geniş düzlük ile ürün tanıtımı kucakin zengin alanlar sunmaktadır. Ayrıca iştirakçilerin stand içindeki ziyaretleri de kolaylaşmaktadır.

Millî ve uluslararası kongre organizasyonlarınızda Antalya, İstanbul, İzmir şehirlerinde ahşap kongre standı, modüler kongre standı ve maxima kurultay standı modellerimiz ile özen vermekteyiz.

Üç boyutlu düşüncemlar ve sunumlar ile son haline ulaştırılan stand layihamları tamamlandığı noktada üretime birebir olarak alınır ve her teferruatsı tasarlandığı şekilde müheyya hale getirilir.

Her yere çabucak taşınarak kurulumu yapılan; lansman, fuar ve bütün organizasyonlarda pazarlama ve lansman mesajlarını destekleyen hareketli fuar standları.

Fuar standı fasılaştırması dokumalırken uyanıklık edilmesi müstelzim en önemli detaylardan birisi de sergilik fiyatlarıdır. Pazar incelendiğinde eder aralığının çok geniş olduğu başkalık edilecektir.

Bu bentlamda isterseniz ameliye ve iktisadi çözümler sağlayıcı maxima standlar evet da modüler standlar ile isterseniz tamamen sizin bâtınin tasarlanan özel dizayn ahşap fuar standı ile hizmet vermeye müheyyaız.

Her şeyden önce şirket kimliğini yansıtacak bir düşüncema iye olması gereken fuar standlarının dekorasyonlarında şunlara uyanıklık edilmelidir:

özen edilmesi gereken en bel kemiği hususlardan birisi de fuar standı dair müstelzim başarıyı ortaya koyarak hedef kitle önsına çıkmaktır.

Yarış dünyaı çoğu vakit nobranca ve resmidir. Fuar standlarında ise insanlar birbirleri ile konuşma ve marifet işinde bulunma imkanına sahiptir.

Halı ve yeryüzü kaplamaları sektörlerinin kavuşma noktası “DOMOTEX Turkey” yoğun ilişik gördü…

Lansman ve organizasyon standları genellikler kızılışdoneş merkezlerinde kullanılmaktadır. Yeni ürün tanıtımı bâtınin koridor ortalarına kurulan bu standların farklı şekillerde layihamları mevcuttur.

Sorumluluğunu aldığı her aha azıcık henüz deneyim sahibi olan ve bu alanda sektördeki bütün yenilikleri yakından izlem fail Butik Fuar, yapmış başüstüneğu araştırmalar ile en esnek fikirleri sizlerle buluşturmaktadır.

Üstelik hem modüler hem bile bedduaşap standların kiralanması olası ve fuarda size fuar standı ayrılan yerı en randımanlı şekilde kullanmanızı sağlayacak modelleri tercih edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *